להתייעצות חינם

רפאל יצחקי

רפאל יצחקירפאל יצחקי

מעל 15 שנים של חדשנות ותוצאות יוצאות דופן
רשת רפאל הוקמה ב-1998 על ידי ניסים יצחקי ז”ל במטרה להעניק מגוון פתרונות איכותיים, מותאמים אישית ומיידיים לכל מי שסובל מדלילות שיער או מעוניין בהארכות שיער, על כל סוגיהן.

רפאל יצחקי, בנו של המייסד ובעל חזון בוער ואמיתי, שם לו למטרה להחזיר את האושר, הבטחון העצמי והזוהר הפנימי ללקוחותיו. את חזונו הוא מצליח לממש בזכות מעורבות אישית ונדירה של ˚360 בתהליך ובליווי מקצועי ויצירתי.

רפאל הוכשר בישראל ובאיטליה, שם עבד לצד המובילים בתחום.

לאחר תקופת לימודים מעשירה הפך למדריך מוסמך ובינלאומי לתוספות שיער, לימד והכשיר צוותים בארץ ובחו”ל וטיפל במגוון לקוחות הנמצאים יום-יום בחזית התקשורתית בהם דוגמניות, אנשי תקשורת ואישי ציבור.

במקביל, ביקש רפאל להנגיש את השיטה לטיפול בשיער דליל ללקוחותיו ופתח ארבעה סניפים ברחבי הארץ המהווים כיום קומפלקסים מושקעים ומוסמכים לשיער. צוות המומחים של רפאל נבחר בקפידה ושוקד באופן תדיר על פיתוח טכניקות ייחודיות לעיבוד ועיצוב שיער. השיער בו אנו משתמשים הינו מהמובחר בחו”ל ומיובא לארץ באופן אישי ופרטי הישר להנאתם של לקוחותינו בארץ. לרשת רפאל הכרה בינלאומית עניפה והיא גאה להעניק את שירותיה ללקוחות באמצעות רשת הסניפים הפרושה בכל רחבי הארץ.

צור קשרצור קשר

אני מאשר/ת לקבל דיוור.
דילוג לתוכן