להתייעצות חינם

הארכות שיערהארכות שיער

הארכת השיער מבוצעת על ידי מומחים באמצעות קראטין, החלבון אשר עוטף את שיערנו הטבעי. את השיער הטבעי מייבאת החברה ממדינות אירופה, אשר נחשבות לספקיות השיער הטובות בעולם.

מדובר בשיער טבעי ואיכותי אשר לא עבר תהליכים כימיים אשר פוגעים באיכותו, כאשר כל קצוות שיער עוברת ביקורת איכות על ידי המקצוענים של רפאל.

במסגרת ביצוע הארכת שיער עושים המומחים שימוש בחומר קראטין טהור, אשר מבטיח כי החיבור של יחידות השיער הטבעי אל שיערכם, לא ייפגע בשום דרך.

את השיער האיכותי ניתן למצוא ברשת רפאל במבחר צבעים אשר מתאימים לכל גווני השיער. ובטקסטורות טבעיות חלקות מתולתלות ומסולסלות. פעולת הארכת שיער מבוצעת באמצעות שימוש במלחם מקצועי ומתקדם אשר מאפשר טכניקה של חיבורים שטוחים ובלתי נראים!

הלחמת שיער בדרך זו מבטיחה תוצאות מושלמות וטבעיות אשר לא ניתן לזהותן.

בנוסף, החיבורים עמידים ומאפשרים רחצה וחפיפה ללא כל חשש, גם בבית גם בים ובבריכה, ואינם מושפעים משימוש במייבשי שיער או מאיסוף השיער בדרכים שונות. כך מובטחת ללקוחות חופשיות מלאה בתנועה, ובטחון בעמידותו ואיכותו של השיער הטבעי בו רשת רפאל בוחרת ללקוחותיה.

מלבד הארכת שיער מבצעים מומחי רפאל גם עיבוי שיער.

ניתן גם לרכוש תוספות שיער זמניות אשר יוכנו עבורכם מבעוד מועד, בהתאמה מדוייקת לשיערכם, ואשר אותה תוכלו להרכיב ולהסיר באופן עצמאי, לקראת כל אירוע.

צור קשרצור קשר

אני מאשר/ת לקבל דיוור.
דילוג לתוכן