להתייעצות חינם

שיער דלילשיער דליל

שיער דליל מתבטא באיבוד הנפח בשיער ובפגיעה במראה החיצוני. רבים סובלים מתופעה של שיער דליל עוד מלידה, כאשר הגנטיקה לא חננה אותם בשיער מרשים ומלא נפח. אחרים מתמודדים עם הבעיה עם תחילתה של נשירת השיער וההתקרחות. בעיה של שיער דליל מוכרת הן אצל גברים והן אצל נשים והיא נובעת מלבד נתונים תורשתיים וגיל, גם מבעיות הורמונאליות, ומחלות שונות כמו למשל פעילות לקוייה של בלוטת התריס. לא פעם ניתן להבחין לאחר שנת לילה בקבוצות שיער רבות על הכרית, דבר המעורר תסכול ורגשות בלתי נעימים. השיער הנושר מותיר אחריו מראה דליל וחסר חיוניות, וגם כאשר מדובר בתופעה הדרגתית, הרי שהיא אינה נעימה כלל.

לא פעם ניתן להבחין לאחר שנת לילה בקבוצות שיער רבות על הכרית, דבר המעורר תסכול ורגשות בלתי נעימים. השיער הנושר מותיר אחריו מראה דליל וחסר חיוניות, וגם כאשר מדובר בתופעה הדרגתית, הרי שהיא אינה נעימה כלל.

שיער דליל אופייני לגברים אשר נמצאים בעיצומה של תופעת התקרחות אולם גם נשים רבות סובלות ממנו, ובעיקר בגיל המעבר. בנוסף אופייני שיער דליל לסובלים מבעיות וחוסר איזון במערכת העצבים, כאשר אפילו מתח יומיומי גורם לנשירת השיער, הידלדלותו ושבירתו.

שיער מלא מעניק מראה מרשים ויפה, ולכן הוא מבוקש על ידי נשים וגברים. השיטה המומלצת לצורך השגת המראה המבוקש, היא הוספת שיער טבעי במוקדי התופעה, לרוב במרכז הראש ובאחריו, ועיצוב מראה מחודש ומושלם אשר יהלום אתכם במדויק.

מומחי השיער של רפאל, יעניקו לכם ייעוץ בנושא תוספות השיער ואבחון מקצועי ואישי, על פי סוג שיערכם וחומרת הבעיה. בהמשך ייטלו מכם מומחי השיער את המידות המדוייקות הנחוצות לצורך בחירת תוספות שיער, באזורים הספציפיים בהם דרוש לכם נפח, וייצרו עבורכם באופן מקצועי ומושלם, את תוספת השיער הנדרשות.

תוספות השיער עשויות משיער טבעי ומשובח אשר ייבחר בקפידה כך שיותאם לסוג שיערכם, מרקמו וצבעו, ויראה כה טבעי עד שלא ניתן יהיה אפילו לנחש כי מדובר בתוספות. הנפח הטבעי יעניק לכם הופעה יפה ומושלמת אשר תתרום להנאתכם ולהנאת הסובבים אתכם.
כיום אין צורך להשלים עוד עם שיער דליל. הפתרון נמצא כאן, בידיהם המיומנות של מומחי השיער של רפאל.

דילוג לתוכן